| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Reference: KK744, MTV7G, 0400-19599-RFB
Brand: Dell
Reference: 512544-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 658102-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 597609-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle