| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 797273-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 861686-B21, 677075
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 065WJJ-7JC8P-RFB
Brand: Dell
Reference: Q1H47A, 677553
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 875834
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle