| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 507125-B21R
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 42D0637, 42D0638, 42D0639, 44W2193, 5599, 99000552
Marca: IBM
Marca: Seagate
Riferimento: 652583-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 655710-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: SA600005I833-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 458930-B21R
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle