| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU5H20X83197
Brand: Lenovo
Reference: 652615-B21,737573-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 584786-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652757-B21, 606927
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 693719-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle