| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Serial ATA III |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 627117-B21-RFB, 99001848
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652589-B21, 606922
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 861678-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AW612A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 656107-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle