| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Serial ATA III |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 41Y427443W748226K569939R735026K5
Marca: IBM
Riferimento: 404785-001, 434916-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: 872745-001872289-002846523-00487
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 785067-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 641552-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: R0Z01A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle