HP USB-C to RJ45 Adapter, Black, Business, 7.09" (180 mm), 0.827" (21 mm), 0.669" (17 mm), 2.52 oz (71.4 g)
| Product color | Black |
| HP segment | Business |
| Width | 7.09" (180 mm) |
| Depth | 0.827" (21 mm) |
| Height | 0.669" (17 mm) |
| Weight | 2.52 oz (71.4 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Compatible operating systems | Windows 7/8/8.1/10 Chrome OS MACBOOK OSX |
Data sheet
Specific References
Reference: A7173A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 697890-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 779218-B21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 435709-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AJ803A
Brand: HP
Reference: 04X6435
Brand: Lenovo
HP USB-C to RJ45 Adapter, Black, Business, 7.09" (180 mm), 0.827" (21 mm), 0.669" (17 mm), 2.52 oz (71.4 g)
check_circle
check_circle