Lanview MO-CB-DASFO-2M, 78.7" (2 m), SFP+, SFP+, Male/Male
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Connector gender | Male/Male |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Weight | 7.05 oz (200 g) |
| Package width | 12.2" (311 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 1.22" (31 mm) |
| Package weight | 11.8 oz (335 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 876450
Brand: Cisco
Reference: JNP-25G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: JNP-10G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP28-100G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-25G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-4SFP10G-CU1M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-40G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: 10GB-F10-SFPP
Brand: Lanview
Lanview MO-CB-DASFO-2M, 78.7" (2 m), SFP+, SFP+, Male/Male
check_circle
check_circle