Lanview MO-XG-SFP-CU0.5M-C, 19.7" (0.5 m), SFP+, SFP+
| Cable length | 19.7" (0.5 m) |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Brand compatibility | Ruijie Networks |
| Weight | 7.05 oz (200 g) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: ENT-QSFP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP-AOC-10G-2M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-DAC-25G-3M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP28-1CU
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP-100G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP28-DAC-25G-2.5M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP-H10G-DAC-CU1.5M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP-H10G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Lanview MO-XG-SFP-CU0.5M-C, 19.7" (0.5 m), SFP+, SFP+
check_circle
check_circle