Lanview MO-ENT-SFP28-25G-AOC-4M, 157.5" (4 m), DAC, OM3, SFP28, SFP28
| Cable length | 157.5" (4 m) |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Huawei |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: INT-QSFP28-100G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: AT-QSFP7CU
Brand: Lanview
Reference: EX-SFP-10GE-DAC-1M
Brand: Lanview
Reference: 876450
Brand: Cisco
Reference: HU-SFP28-DAC-25G-1.5M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-20M
Brand: Lanview
Lanview MO-ENT-SFP28-25G-AOC-4M, 157.5" (4 m), DAC, OM3, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle