Lanview MO-AT-SFP28-DAC-1M, 39.4" (1 m), DAC, SFP28, SFP28
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Allied Telesis |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: INT-QSFP28-100G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: JNP-SFP-25G-DAC-3M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-40G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: EX-40G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP28-1CU
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-4X10G-AOC10M
Brand: Lanview
Reference: 487649-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: INT-QSFP-40G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: MA-CBL-TA-2M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-DAC-AL-40G-C3M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC5M
Brand: Lanview
Lanview MO-AT-SFP28-DAC-1M, 39.4" (1 m), DAC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle