Lenovo 0A61769, 14", Laptop, Frameless display privacy filter, Anti-glare, Privacy, 1.28 oz (36.3 g)
| Maximum screen size | 14" |
| Suitable for | Laptop |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display filter features | Anti-glare, Privacy |
| Light transmission | 68% |
| Compatibility | ThinkPad Edge 14, Edge E420, L420, L421, SL410, T420, T420i, T420s, T420si |
| Weight | 1.28 oz (36.3 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 12.2 x 0.0210 x 6.87" (309.9 x 0.533 x 174.4 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
Data sheet
Specific References
Reference: PF14.0W, PF14.0W9, PF140W9B, BP140W9B, AU100AA, 0A61769, 9804405
Brand: eSTUFF
Reference: W128781433
Brand: 3M
Reference: W128781431
Brand: 3M
Reference: FOR LG 32UL750
Brand: eSTUFF
Reference: W128781449
Brand: 3M
Reference: BP140W1B
Brand: eSTUFF
Reference: W128781419
Brand: 3M
Lenovo 0A61769, 14", Laptop, Frameless display privacy filter, Anti-glare, Privacy, 1.28 oz (36.3 g)
check_circle
check_circle