Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs White, White, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
| Product color | White |
| Material | Plastic |
| Length | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Reference: 032508
Brand: Brady
Reference: 032605
Brand: Brady
Reference: THT-7525LL-348-YL
Brand: Brady
Reference: 2LSZH-187-2-YL-M-2, 178349
Brand: Brady
Reference: 141223
Brand: Brady
Reference: A55-22-483
Brand: Brady
Reference: 032505
Brand: Brady
Reference: A55-27-483
Brand: Brady
Reference: 312154
Brand: Brady
Reference: A55-26-483
Brand: Brady
Reference: BM-10X60-7643-WT
Brand: Brady
Reference: 312175
Brand: Brady
Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs White, White, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
check_circle
check_circle