Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Yellow, Yellow, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
| Product color | Yellow |
| Material | Plastic |
| Length | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Reference: 133784
Brand: Brady
Reference: M4C-1000-7425
Brand: Brady
Reference: J-156-7425J
Brand: Brady
Reference: 032150
Brand: Brady
Reference: 620329
Brand: Brady
Reference: 2LSZH-187-2-YL-M-3, 178350
Brand: Brady
Reference: 197468
Brand: Brady
Reference: M5C-1500-7425
Brand: Brady
Reference: 312169
Brand: Brady
Reference: 140986
Brand: Brady
Reference: M6-218-483-HF
Brand: Brady
Reference: BM-10X60-7643-WT
Brand: Brady
Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Yellow, Yellow, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
check_circle
check_circle