Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Green, Green, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
| Product color | Green |
| Material | Plastic |
| Length | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Reference: 312162
Brand: Brady
Reference: 312164
Brand: Brady
Reference: THT-7515LL-348-YL
Brand: Brady
Reference: 174444
Brand: Brady
Reference: M4C-1000-423
Brand: Brady
Reference: M6-219-423-YL
Brand: Brady
Reference: BM-10X75-7643-WT
Brand: Brady
Reference: A55-25-483
Brand: Brady
Reference: M4-1-425-FP
Brand: Brady
Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Green, Green, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
check_circle
check_circle