Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Red, Red, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
| Product color | Red |
| Material | Plastic |
| Length | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Reference: 620331
Brand: Brady
Reference: 312167
Brand: Brady
Reference: 312154
Brand: Brady
Reference: J-19-7425J
Brand: Brady
Reference: 312175
Brand: Brady
Reference: 032508
Brand: Brady
Reference: SCN-36-BLANK, 133542
Brand: Brady
Reference: 197468
Brand: Brady
Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Red, Red, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
check_circle
check_circle