Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Orange, Orange, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
| Product color | Orange |
| Material | Plastic |
| Length | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Reference: M7-220-423
Brand: Brady
Reference: 312161
Brand: Brady
Reference: J-262-7425J
Brand: Brady
Reference: 620331
Brand: Brady
Reference: 620317
Brand: Brady
Reference: BM-10X75-7643-YL
Brand: Brady
Brand: Lanview
Reference: 2LSZH-187-2-YL-M-2, 178349
Brand: Brady
Reference: M7-219-423
Brand: Brady
Reference: 174503
Brand: Brady
Reference: BM-10X60-7643-RD
Brand: Brady
Reference: A55-16-483
Brand: Brady
Reference: 312183
Brand: Brady
Reference: 312154
Brand: Brady
Reference: 140986
Brand: Brady
Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Orange, Orange, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
check_circle
check_circle