| Connector 1 | 2.5mm |
| Connector 2 | 3.5mm |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Product color | Black |
| Converter type | Passive video converter |
| Plug and Play | Yes |
| Weight | 0.247 oz (7 g) |
| Package width | 6.26" (159 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 0.472" (12 mm) |
| Package weight | 0.282 oz (8 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: DN-3023, 506847, USB31000SA
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Reference: DP-DVI, 484156-001, FH973AA, 45J7915, 43N9160, AK-340603-000-S
Brand: MicroConnect
Reference: ADP9000-100R, 13-ADP9000-100R
Brand: Zebra
Microconnect AUDASM, 2.5mm, 3.5mm, Black
check_circle
check_circle