| Connector 1 | Coax |
| Connector 2 | Coax |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Product color | Silver |
| Housing material | Metal |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.22" (158 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 0.512" (13 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: MOD-MT2-EU1-01
Brand: Zebra
Reference: V7W66AA, 4X90S91831, 470-ABND, V8Y76AA, V8Y76AA#ABB, V7W66AA#AC3
Brand: MicroConnect
Reference: CIP-A8001RAC00005
Brand: CipherLab
Microconnect COAXADAPTERA, Coax, Coax, Silver
check_circle
check_circle