FOCMR50-025M-SCSC-OR
  • FOCMR50-025M-SCSC-OR
FOCMR50-025M-SCSC-OR
Black Box
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, OR, SCSC 25m, 2xSC, 25 m, OFNR, OM2, SC, SC
CHF104.4
Tax included
CHF96.6 Tax excluded
MPN
FOCMR50-025M-SCSC-OR
16 other products in the same category:
FMT736
Brand: Black Box
FMT736
SNAGLESS BOOTS ORANGE, 50 PACK FMT736, RJ-45, Orange, 50 pc(s)
CHF36.0 tax incl.
CHF33.3 tax excl.
More FMT736
Will be ordered for you
9H.R0877.17E
Brand: BenQ
9H.R0877.17E
CHF4,420.3 tax incl.
CHF4,089.1 tax excl.
More 9H.R0877.17E
FOCMPM4-025M-LCLC-AQ
Brand: Black Box
FOCMPM4-025M-LCLC-AQ
OM4 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PLENUM, AQUA, LCLC FOCMPM4-025M-LCLC-AQ, 25 m, OFNP, OM4, LC, LC
CHF160.7 tax incl.
CHF148.7 tax excl.
More FOCMPM4-025M-LCLC-AQ
Brand: SMS
Icon Small VESA extension BL
CHF40.1 tax incl.
CHF37.1 tax excl.
More 14-007-1
FOLZHM4-020M-LCLC-AQ
FOLZHM4-020M-LCLC-AQ
OM4 MM FO PATCH CABLE DUPLX, LSZH, AQUA, LCLC FOLZHM4-020M-LCLC-AQ, 20 m, OM4, LC, LC
More FOLZHM4-020M-LCLC-AQ
Brand: Bachmann
step-intermediate switch 924.059, Foot switch, 1P, White, 250 V, 66 mm, 66 mm