| Adjustable colour temperature | Yes |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Colour temperature (min) | 2700 K |
| Housing colour | Black |
| Luminous flux | 500 lm |
| Power source | AC |
| Brand Name | Razer |
| Warranty | 1 |
Reference: W128270113
Brand: Tether Tools
Reference: W128328955
Brand: Brennenstuhl
Reference: 1396200003
Brand: Brennenstuhl
check_circle
check_circle