| Adjustable colour temperature | Yes |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Colour temperature (min) | 2700 K |
| Housing colour | Black |
| Luminous flux | 500 lm |
| Power source | AC |
| Brand Name | Razer |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: ACFAN00095A
Marca: Arctic
Marca: Philips by Signify
Marca: Urban Armor Gear
Riferimento: W128902064
Marca: Integral
check_circle
check_circle