| Chassis type | Ultra Micro Tower |
| Product colour | Black |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory clock speed | 4400 MHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 32 GB |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Number of main power supplies | 1 |
| Number of redundant power supplies supported | 1 |
| Power supply | 180 W |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| Number of processors installed | 1 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 3.4 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | E-2434 |
| Operating system installed | No |
| HDD interface | SATA III |
| Optical drive type | No |
| RAID support | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Supported RAID controllers | Embedded Intel VROC SATA for HPE ProLiant Gen11 |
| Total storage capacity | 8 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W129084536
Marca: MikroTik
Riferimento: 755262-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128280607
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 755262-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 669256-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle