| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4410D/TD-4420DN/TD-4520DN/TD-4550DNWB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Layers per pallet | 7 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pz |
| Pallet gross height | 15.08 cm |
| Pallet gross weight | 134900 g |
| Products per pallet | 350 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 35 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Warranty period | 1 anno/i |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 318-011-001, 318-011-002, 318-011-003, 318-011-004, 318-011-004
Marca: CoreParts
Riferimento: 695685
Marca: HP
Marca: Zebra
Riferimento: W126574434
Marca: Zebra
Riferimento: HA-C21BAT
Marca: CoreParts
Riferimento: 55-002148-01, 55-0211152-02, 55-060117-05, 55-060117-86, BTRY-MC
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle