| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4410D, TD-4420DN |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Thermal print head |
| Layers per pallet | 7 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pz |
| Pallet gross height | 15.08 cm |
| Pallet gross weight | 115300 g |
| Products per pallet | 350 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 35 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 21-36897-02, 50-14000-020, 50-14000-051, GTS3100-M, KT-12596-01
Marca: CoreParts
Riferimento: FJ50L1-G, HA-G20BAT, HBM-CAS3000L
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle