| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4410D, TD-4420DN |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Thermal print head |
| Layers per pallet | 7 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pc(s) |
| Pallet gross height | 15.08 cm |
| Pallet gross weight | 115300 g |
| Products per pallet | 350 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 35 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: BP-0720-A1-E, BP-0720-A1-E, BP-0725-A1, BP-0725-A1
Brand: CoreParts
Reference: 1414786, 1615058, 682030R, MS912-5UBB00-SG, MS912-5UBB00-TG, MS9
Brand: CoreParts
Reference: DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
check_circle
check_circle