| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | Brother QL-810W, QL-820NWB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | White |
| Type | Battery |
| Layers per pallet | 8 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pz |
| Pallet gross height | 16.3 cm |
| Pallet gross weight | 241680 g |
| Products per pallet | 240 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 48 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: BR-V3200-KIT5, 178324
Marca: Brady
Riferimento: 762836
Marca: HP
Riferimento: CR2102-BT-USBC-DT, 178557
Marca: Brady
check_circle
check_circle