| Product colour | Black |
| Compatibility | RJ-3035B & RJ-3055WB |
| Device compatibility | Handheld printer |
| Product type | Protective case |
| Protection features | Splash proof |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Type | Protective case |
| Pallet gross height | 19.5 cm |
| Products per pallet | 320 pz |
| Layers per pallet | 8 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 64 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pz |
| Pallet gross weight | 90512 g |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 317-201-001
Marca: CoreParts
Riferimento: SELPHY CP- 500, SELPHY CP-100, SELPHY CP-1000, SELPHY CP-1200, S
Marca: CoreParts
Riferimento: BAT-EF500_S
Marca: CoreParts
Riferimento: CE980-67901, CE980A, 99104214
Marca: HP
Riferimento: AT16004, BTRY-MPP-34MA1-01, BTRY-MPP-34MAHC1-01, P1023901, P1023
Marca: CoreParts
Riferimento: 46-00518, MET-46-00518
Marca: CoreParts
Riferimento: 3159122, 26111710, 55-003233-01, BAT-MOB00, PS1615000794
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle