| AC input voltage | 250 V |
| Current rating | 10 A |
| Product colour | White |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Maximum current | 10 A |
| Brand Name | MicroConnect |
| Warranty | 25 |
Riferimento: DUCK HEAD, US DUCKHEAD FOR APPLE
Marca: CoreParts
Riferimento: 1.103175
Marca: MicroConnect
check_circle
check_circle