| Operating temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Dimensions (WxDxH) | 13.4 x 56.5 x 8.5 mm |
| Cabling technology | 100BASE-LX/LH |
| Fiber optic connector | LC/PC |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 10000 m |
| Maximum transfer distance (Multi-mode) | 550 m |
| Maximum transfer distance (Single-mode) | 10000 m |
| Wavelength | 1310 nm |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: UF-RJ45-1G, UACC-CM-RJ45-1G
Marca: Lanview
Riferimento: GLC-FE-100FX
Marca: Lanview
Riferimento: 453154-B21
Marca: Lanview
Riferimento: 378928-B21R
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: SFP-FE20KT13R15
Marca: Lanview
Riferimento: MAM1Q00A-QSA
Marca: Lanview
Marca: Cisco
Riferimento: J4858CJ4858-69201
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: E1MG-SX-OM-T, 63GGJ, E1MG-SX-OM
Marca: Lanview
Riferimento: 430-4593, QSFP-40G-SR4-D, 407-BBYR
Marca: Lanview
Marca: Planet
check_circle
check_circle