| Brand compatibility | DELL |
| Certification | MSA |
| Compatible products | 407-BCDH Dell |
| Easy to install | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Number of products included | 1 pz |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | Yes |
| Duplex system | Full |
| Fiber optic connector | LC |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Interface type | QSFP28 |
| Maximum transfer distance | 10000 m |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | No |
| SFP transceiver standard | LR4 |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Wavelength | 1310 nm |
| Brand Name | Lanview |
| Warranty | 5 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0WTRD1, WX37R, 407-BBPM
Marca: Lanview
Riferimento: SFP-10G-SR, SFP-10G-SR_, SFP-10G-SR-COM, SFP-10GB-SR-C, SFP-10G-
Marca: Lanview
Marca: AMG
Riferimento: 02311BJJ
Marca: Lanview
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AA1419049
Marca: Lanview
Riferimento: 407-BCFN
Marca: Lanview
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 02315202
Marca: Lanview
Riferimento: 10GB-BX10-D
Marca: Lanview
Riferimento: T42GJ, 407-BBOJ, 407-10942, 407-10942
Marca: Lanview
check_circle
check_circle