| CAS latency | 9 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 397413-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPKRVFXC_8G
Marca: DELL
Riferimento: 1069090
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500662-B21403307
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Marca: CoreParts
Riferimento: W126289371
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle