| Backlight | No |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 19 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 774174-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Marca: CoreParts
Riferimento: 487945-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 1069084
Marca: Lenovo
Riferimento: KTH-XW667LP_8G, 466440-B21, EM162AA _2PCS_, 397415-B21B, RP00122
Marca: CoreParts
Riferimento: 731761-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: HX316C10FK2_16
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle