| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Chips organisation | 1Rx16 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: A8711888, 0A8711888-RFB, 642990
Marca: Dell
Marca: Kingston
Riferimento: 99111078
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 731761-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: RP000108892
Marca: CoreParts
Riferimento: 672633-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCP426NS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: H2P64AA-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 432668-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle