| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 9 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTH-PL313ES_2G, FX699ET, FX699UT, 536887-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 593913-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNP6VDNYC_8G-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 99108113
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 672612-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99108163
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128283653
Marca: Kingston
Marca: Kingston
Riferimento: KCP424SS6_4
Marca: CoreParts
Riferimento: 0SNPM04W6C_16G-RFB, 99112025
Marca: Dell
Riferimento: 0HMA84GR7MFR4N-UH-RFB
Marca: Dell
check_circle
check_circle