| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Component for | Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: MMG2412_8GB, KTS4400K2_8G, X4402A
Marca: CoreParts
Riferimento: 808054
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664691-001, 677034-001, 684035-001, 686141-035, 713979-B21, A2Z5
Marca: CoreParts
Riferimento: 774172-001B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: CMV4GX3M1A1333C9
Marca: CoreParts
Riferimento: 664688-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 82936899112694
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle