| Backlight | No |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 40 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 397415-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 850881-001, 850881-001-RFB, 781274
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647899-B21, 664691-001, 99009088
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: D1G64K110, KCP316ND8_8, KTD-XPS730C_8G, KTH9600C_8G, KTL-TC316_8
Marca: CoreParts
Riferimento: HX316C10FK2_16
Marca: CoreParts
Riferimento: W129131398
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 3PL82AA, CT16G4DFD8266, L43760-001, M378A2K43CB1-CTD
Marca: CoreParts
Riferimento: 664692-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle