| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Certification | CE |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 95 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 49Y1565
Marca: Lenovo
Marca: Kingston
Riferimento: 00D4968
Marca: CoreParts
Riferimento: KCP426ND8_16, KCP426NS8_16, AA101753, AA101753-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 0HMA81GR7AFR8N-VK-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 713981-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 641027-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0AA799110-RFB, 99112026
Marca: DELL
Riferimento: KTD-PE313LV_4G, A3965765, A4051430, A4188257, C1KCN
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle