| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 9 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0HMAA4GR7CJR8N-XN-RFB
Marca: Dell
Riferimento: KVR16LN11_8, KVR16N11_8, KVR16N11H_8, KVR16N11H_8BK
Marca: CoreParts
Riferimento: 805349-B21-RFB, 99106071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Marca: CoreParts
Riferimento: 0AA783421-RFB, 99113287
Marca: Dell
check_circle
check_circle