| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KCP426NS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 731765-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127066525
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112627
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle