| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736844789, 808736844819, 884962780985, 884962825693, 808736844772, 884962780602 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 808736844789; (251) 808736844819; (301) 884962780985; (999) 884962825693; (BA3) 808736844772; (UUS) 884962780602 |
| BCP bubble graphic colour | Tri-color |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour | Yes |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink page yield | 170 pagine |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Compatibility | HP 351 ink cartridges work with: |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | CB337EE |
| Print head swath | 0.33 " |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Cyan/Magenta/Yellow |
| Printing material shelf life | 1.5 anno/i |
| Quantity per box | 1 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Type | Original |
| Larger master (outer) case gross weight | 3.79 g |
| Layers per pallet | 6 pz |
| Master (outer) case gross weight | 3.79 g |
| Master (outer) cases per pallet | 48 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pz |
| Pallet gross weight | 207.11 g |
| Products per larger master (outer) case | 60 pz |
| Products per master (outer) case | 60 pz |
| Products per pallet | 2880 pz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | 15 - 35 °C |
| Case or master carton quantity | 60 pz |
| Case or master carton weight | 3.79 kg |
| Compatible ink types, supplies | Dye-based |
| Ink drop | 5 pl |
| Larger master carton dimensions (WxDxH) | 600 x 200 x 164 |
| Package dimensions (WxDxH) | 116 x 36 x 115 mm |
| Page yield footnote | ISO/IEC 24711 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Box contents | Ink cartridge |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction./HP 351 / CB337A/Product Safety |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Brand Name | HP |
| Homepage | http://welcome.hp.com/country/us/en/prodserv/printer-computer-accessories.html |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0895B001
Marca: Canon
Riferimento: 864144
Marca: Epson
Marca: Epson
Riferimento: 818099
Marca: HP
Marca: Epson
check_circle
check_circle