| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Serial ATA III |
| Type | HDD |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Compatible products | HPE Proliant Gen8/Gen9/Gen10 |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 619463-001, 99110790
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 583311-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 517350-001, 488060-001, 376593-001, 389343-001, 389344-001, 4321
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 718159-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129054457
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 759210-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST3500418AS
Marca: Seagate
check_circle
check_circle