| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL360 Gen10/ProLiant DL380 Gen10/ProLiant DL560 Gen10/Synergy 660 Gen10 |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Western Digital
Riferimento: 504334-001, 512744-001, 785099-B21, 647198
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU90Y887899008398
Marca: IBM
Riferimento: 584786-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 876938-002-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 375861-B21, 375863-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 765863-001, 765257-B21, 861756-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST3146356SS-IM, 605997
Marca: Seagate
Riferimento: VX-VS07-030-RFB
Marca: EMC
check_circle
check_circle