| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL360 Gen10/ProLiant DL380 Gen10/ProLiant DL560 Gen10/Synergy 660 Gen10 |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99005793
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 834031-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 834028-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 597609-003-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 504334-001, 512744-001, 785099-B21, 647198
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle