| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Reference: 684057-001-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 42D0678,42D0679, 44W2201, 5536, FRU42D0678, 997893
Brand: IBM
Reference: 614828-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 759208-B21, 766381
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AJ736A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 866684
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle