| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 431944-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 533871-003-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507125-B21R
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0ST3600057SS-EQ-RFB
Marca: Dell
Riferimento: FRU5SS0V14994
Marca: Lenovo
Marca: Seagate
check_circle
check_circle