| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 2 |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 4.7 Gbit/s |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 8.5 x 6.5 x 12.5 " |
| HDD transfer rate | 600 Mbit/s |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight (imperial) | 5 lb |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 693687-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 454411-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 517353-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 418399-001, 375863-010,430165-003, 459512-002, 460850-002, DG146
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834418
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 516828-B21, 517354-001, 402400
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle