| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 36 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Lenovo |
Riferimento: 765259-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: DG0300BALVP
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 300590-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 785069-B21, 785411-001, 781272
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P04695-B21,737573-001, 789112
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle