| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 36 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Lenovo |
Reference: 759208-001, 744995-001, 99105909
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 713823-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 867271-B21, 861746-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle