| Component for | PC |
| HDD capacity | 160 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | Serial ATA |
| Native Command Queuing (NCQ) | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Compatible products | HP Compaq dc7900 |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Number of products included | 1 pz |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 693720-001 693687-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 517354-001 516828-B21, 99001192
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507125-B21B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861754-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 454228-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: R0Z01A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 42D0678,42D0679, 44W2201, 5536, FRU42D0678, 997893
Marca: IBM
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle